تعمیر چای ساز و کتری برقی

Tea maker and electric kettle repair - تعمیر چای ساز و کتری برقی

** یاراسرویس در پایان این صفحه( تعمیر چای ساز و کتری برقی ) برای شما هدیه ای ویژه در نظر دارد **

تعمیر چای ساز و کتری برقی یاراسرویس

تعمیر چای ساز و کتری برقی یک کار تخصصی و کاملا جدی و دقیق است، پس لطفا بعد از بروز هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد چای ساز و کتری برقی بصورت ناشیانه دست به باز کردن قطعات دستگاه ننمایید ، یاراسرویس اینجاست تا به شما کاربران عزیز ابتدا آموزش نحوه استفاده صحیح را به منظور جلوگیری از تعمیر بدهد و سپس در صورت لزوم دستگاه دچار ایراد شما را در سریع ترین زمان ممکن و با بهره گیری از مجرب ترین متخصصین و به روزترین دستگاه ها تعمیر نماید .

تعمیر چای ساز و کتری برقی یک فرایند تخصصی است پس در این صفحه بیشتر سعی خواهیم داشت به شما اطلاعاتی راجع به ایرادات احتمالی دستگاه بدهیم و  به شما توصیه نمی کنیم در خانه شخصا دست به تعمیر دستگاه بزنید ؛ حتی یاراسرویس با تجربه نیم قرنی خود، به شما کاربران عزیز اکیدا توصیه می نماید  به تکنسین های در خانه هم اجازه باز کردن دستگاه را ندهید ، این کار نیازمند ابزارآلات حرفه ای و خاص می باشد و اصلا حرفه ای و قابل اطمینان نیست که در خانه دست به تعمیر بزنید چه شما و چه سایر تکنسین ها ، البته ممکن است تعمیر در خانه برای شما بسیار راحت تر باشد اما یاراسرویس برای سهولت شما عزیزان اقدام به راه اندازی شبکه حرفه ای حمل و نقل کرده و می توانید با تماس با شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ با پیش شماره ۰۲۱ درخواست خود را ثبت نمایید تا در سریعترین زمان ممکن همکاران ما در محل شما حاضر شوند و چای ساز و کتری برقی را از شما دریافت کنند و سپس اقدام به تعمیر چای ساز و کتری برقی شما نماییم

یارا سرویس مرجع تخصصی تعمیرات چای ساز و کتری برقی 

یاراسرویس از مجرب ترین تکنسین ها و به روزترین ابزارآلات و تکنولوژی های روز جهان بهره می برد ، یاراسرویس صرفا از بهترین قطعات و لوازم یدکی برای چای ساز و کتری برقی استفاده مینماید . این تیم حرفه ای هم اکنون آماده خدمت رسانی به منظور تعمیر چای ساز و کتری برقی شما عزیزان می باشد . برای ثبت درخواست در یاراسرویس می توانید با شماره تماس ۲۲۷۴۲۳۴۰ و پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرید یا از قسمت ثبت درخواست اقدام نمایید 

تعمیر چای ساز و کتری برقی در یاراسرویس

یاراسرویس مرجع تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و متخصص در زمینه تعمیر چای ساز و کتری برقی در انواع و اقسام آن پیشنهاد می نماید قبل اقدام به تعمیر دستگاه مطالبی که در ذیل آورده ایم را مطالعه نمایید ، تا بتوانید بهترین مرجع را برای تعمیرات چای ساز و کتری برقی خود انتخاب نمایید .

در ضمن در پایین همین مطلب نکاتی بسیار مهم ، مفید و کاربردی در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از چای ساز و کتری برقی آورده شده است که می توانید همینجا مطالعه نمایید ؛ اما اگر صرفا به دنبال مقالات مفید و کاربردی این چنینی هستید می توانید به بانک مقالات آموزشی یاراسرویس هم مراجعه نمایید ، چای ساز و نگهداری آن امری کاملا دقیق و حرفه ای است که باید مطالب را با دقت مطالعه نمایید .

با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید تا با آموزش تعمیرات انواع کتری برقی و چای ساز ، عیب یابی ، نگهداری و نمایندگی تعمیرات برندهای مختلف یاراسرویس و همچنین سوالاتی که برای مشتریان در ارتباط با چای ساز و کتری برقی پیش می آید آشنا شوید.

Tea maker repair - تعمیر چای ساز و کتری برقی

کاربرد انواع چای ساز و کتری برقی 

چای ساز و کتری برقی از جمله وسایل ضروری است که در اکثر آشپزخانه ها وجود دارد و مخصوصا در زمانی که عجله دارید و مهمان دارید و میخواهید در کمترین زمان چای یا سایر نوشیدنی ها مثل دمنوش را آماده کنید چای ساز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . و همچنین کتری برقی هم جزو لوازم برقی مورد نیاز در هر آشپزخانه است که با فشار دادن دکمه آن آب را خیلی سریع به جوش می آورد که بیشتر برای جوش آمدن سریع آب و برای تهیه قهوه و چای و … استفاده میشود و امروزه انواع چای ساز و کتری برقی بسیار متنوع و با تکنولوژی متفاوت تولید و به بازار مصرف ارائه می شود .

Tea maker repair1 - تعمیر چای ساز و کتری برقی

روش استفاده صحیح از چای ساز و کتری برقی

برای استفاده صحیح از چای ساز و کتری برقی ما به ذکر ۱۰ نکته کلیدی در این مقاله می پردازیم و تیم یاراسرویس امیدوار است با به کارگیری این ۱۰ نکته طلایی و استفاده صحیح از چای ساز و کتری برقی بتوانید عمر مفید دستگاه خود را افزایش بدهید تا کمترین هزینه های نگهداری ، برق و همچنین تعمیر یا جایگزینی را بپردازید .

یاراسرویس به شما پیشنهاد می نماید این ۱۰ نکته استفاده صحیح از چای ساز و کتری برقی را مو به مو انجام دهید ، ماحصل تجربه نیم قرنی تیم ما در حوزه استفاده صحیح از چای ساز و کتری برقی این ۱۰ نکته کلیدی شده است که در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم .

Electric kettle repair - تعمیر چای ساز و کتری برقی

 

 • قبل از به کارگیری دستگاه ، دفترچه راهنمای آن را به طور کامل مطالعه نمایید . در اکثر چای ساز ها ، روشن بودن بیش از اندازه این وسیله برقی در هر مرحله کاری ممنوع شده و باعث داغ شدن موتور دستگاه میشود و باعث آسیب دیدن چای ساز خواهد شد که در نهایت باید به تعمیر چای ساز بپردازید .

 

Specialized repair of electric kettles1 - تعمیر چای ساز و کتری برقی

 

 • برای استفاده از چای ساز پس از پر کردن کتری ، قبل گذاشتن آن بر روی دستگاه حتما با یک پارچه تمیز زیر کتری را خشک کنید و حواستان باشد که به هیچ عنوان کتری و قوری آن را خیس بر روی دستگاه نگذارید زیرا باعث آسیب به دستگاه و حتی سوختن چای ساز میشود .
 • در صورت زخمی بودن سیم رابط چای ساز ، سریع آن را تعویض نمایید .
 • تا حد ممکن سیع کنید که به کتری برقی ضربه وارد نشود تا در عملکرد این وسیله برقی اختلال ایجاد نشود .
 • قبل از زدن دوشاخه به پریز ، از سلامت پریز مطلع شوید تا دچار سوختن موتور کتری برقی نشوید .
 • برای تمیز کردن این وسیله برقی از پارچه مرطوب استفاده نمایید .
 • همواره دستگاه را دور از دسترس اطفال قرار دهید .
 • به فرزندان خود آگاهی دهید که به هنگام روشن بودن دستگاه به هیچ عنوان به آن نزدیک نشوند .
 • هرگز سیم کتری برقی را به هنگام استفاده بر روی سطحی داغ قرار ندهید .
 • سعی کنید صفحه کلید و تایمر چای ساز را دور از دسترس کودکان قرار دهید و تا مانع اختلال در عملکرد آن شود .

Electric tea repair - تعمیر چای ساز و کتری برقی

تعمیر چای ساز و کتری برقی یارا سرویس 

کاربران محترم در صورت نیاز به خدمات یاراسرویس به ویژه تعمیر چای ساز و کتری برقی ، می توانید با شماره تماس ۲۲۷۴۲۳۴۰ با پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرد تا در اسرع وقت همکاران ما در بخش شبکه حمل و نقل دستگاه را از شما تحویل بگیرند و پس از تعمیر تخصصی چای ساز و کتری برقی دستگاه را به شما تحویل دهند 

برندهایی که یاراسرویس تعمیر چای ساز و کتری برقی آن ها را می پذیرد

تعمیر چای ساز و کتری برقی پارس خزر (  ParsKhazar  )

تعمیر چای ساز و کتری برقی فلر ( Feller )

تعمیر چای ساز و کتری برقی بوش ( Bosch )

تعمیر چای ساز و کتری برقی تفال ( tefal )

تعمیر چای ساز و کتری برقی فیلیپس ( philips )

و بسیاری دیگر از برندهای تولید کننده چای ساز و کتری برقی در یاراسرویس قابل تعمیر هستند…!

چرا و چگونه با یاراسرویس همراه باشیم ؟

چگونه از خدمات یاراسرویس بهره مند شوید ؟!

استفاده از خدمات یاراسرویس بخصوص تعمیر چای ساز و کتری برقی به دو صورت کلی است :

 1. در حالت اول شما مخاطبان عزیز می توانید با مراجعه حضوری به مرکز تعمیر اقدام به تحویل دستگاه و دریافت رسید تحویل نمایید ، در فردا آن روز شرکت دستگاه را بررسی نموده و زمان تحویل به همراه هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام میدارد در صورت پذیرش طی زمان اعلام شده ، دستگاه تعمیر می شود و شما می توانید به مرکز بازگردید و چای ساز و کتری برقی خود را تحویل بگیرید .
 2. در حالت دوم  شما مخاطبان عزیز می توانید با شماره گیری شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ همراه با پیش شماره ۰۲۱ تماس گرفته و درخواست سرویس تحویل دستگاه بدهید ، طی مدت زمان نهایتا ۲۴ ساعت سرویس یاراسرویس به محل شما اعزام می گردد و پس از تحویل رسید به شما دستگاه را به مرکز تعمیر می آورد ، در فردا آن روز دستگاه عیب یابی می شود ، هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی و مدت زمان تعمیر چای ساز و کتری برقی خدمت شما اعلام می گردد ، پس از تایید مشتری مراحل تعمیر آغاز شده و پس از پایان ، دستگاه از طریق سرویس ویژه یاراسرویس برای شما ارسال می گردد .

چرا از خدمات یاراسرویس بهره مند شوید ؟!

تعمیر لوازم خانگی بخصوص چای ساز یک کار تخصصی است و تامین شرایط زیر امری کلیدی است :

 1. استفاده از تکنسین های مجرب و دوره دیده امری حیاتی در تعمیر چای ساز است ، اما نکته کلیدی دیگر با تجربه بودن تکنسین ها می باشد ، یاراسرویس با ۵۰ سال سابقه کاری و استفاده از تکنسین های مجرب و باتجربه ، این اطمینان خاطر را به شما کاربران خواهد داد
 2. مرکز تعمیر مجهز یاراسرویس با راه اندازی مرکز حرفه ای و تخصصی تعمیر لوازم خانگی و بخصوص تعمیر کتری برقی امکان عیب یابی و تعمیر حرفه ای لوازم خانگی را داراست ، این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات بهره می جوید .
 3. گارانتی ۶ ماهه خدمات یاراسرویس بزرگترین تضمین برای کیفیت خدمات ارائه شده می باشد . با اطمینان نسبت به خدمات ما ۶ ماه خدمات خود را گارانتی بی چون و چرا می نماییم .
 4. سرعت و دقت در یاراسرویس اولویت دقت در انجام پروسه می باشد اما هرگز سرعت را فدای آن نکرده و نخواهیم کرد و خدمات ما در سریعترین زمان ممکن و در نهایت دقت به مخاطبان ارائه می گردد .
 5.  یاراسرویس علاوه بر تعهدات قانونی خود ، به تمامی مخاطبان نیز تعهد اخلاقی دارد و حس امانت داری در تک تک کارکنان از تحویل گیرنده درب منزل تا پرسنل و تعمیرکاران را تضمین می نماید .
call to yaraservices 2 - تعمیر چای ساز و کتری برقی

ایرادات و عیوب رایج چای ساز و کتری برقی

در اینجا در نظر چندی از رایج ترین و متداول ترین ایرادات و اشکالاتی که ممکن است برای دستگاه چای ساز و کتری برقی شما پیش آمده باشد یا پیش بیاید را مطرح نماییم ؛ این ایرادات از طریق بخش تعمیر چای ساز و کتری برقی یاراسرویس جمع آوری شده و بیشتر مشتریان هنگام مراجعه به دفتر ما دستگاه خود را دچار این مشکلات می دانند ؛ یارا سرویس در بخش تعمیر چای ساز و کتری برقی خود از پیشرفته ترین تجهیزات و ماهرترین تکنسین ها بهره می برد و در مورد تک تک مطالب درج شده در این بخش از نظر کارشناسانه آنان بهره جسته است ؛ تیم دیجیتال مارکتینگ یارا سرویس امیدوار است با مطالعه این مطالب در جهت رفع نیاز دقیق تر و سریع تر این مطالب مفید فایده قرار گیرد .

مطالب درج شده در ذیل اصلا جنبه آموزش تعمیرات ندارد و یاراسرویس پیشنهاد می نماید که تعمیر دستگاه چای ساز و کتری برقی خود را صرفا به دست متخصصان این حوزه بسپارید و در تعمیرگاه مجهز و مجاز انجام دهید ؛ از این رو هیچ گونه مسئولیت در قبال اشتباهات احتمالی کاربران نمی پذیرد و اکیدا پیشنهاد می کند از بازکردن دستگاه جدا خودداری فرمایید و درصورت وجود مشکل هایی که در ذیل به آن ها اشاره داریم با شماره تماس ۰۲۱۲۲۷۴۲۳۴۰ تماس بگیرید و درخواست سرویس حمل و نقل بفرمایید تا دستگاه شما به مرکز آورده شود و پس از تعمیر مجددا به شما عزیزان تحویل داده شود .

نکته : هرگز حتی دست به عیب یابی دستگاه چای ساز و کتری برقی خود نزنید و این کار را به متخصص این امر بسپارید ، همین عیب یابی ممکن است دستگاه را دچار مشکلات جدی نماید و حتی ممکن است باعث آسیب دیدگی شدید برای خود شما شود .

 

Electric kettle repair2 - تعمیر چای ساز و کتری برقی

 

چای ساز بعد از اتمام کار قطع نمیشود 

روش رفع عیب : یکی از مشکلات رایجی که در اکثر چای ساز ها بوجود می آید این است که پس از به جوش آمدن آب و آماده شدن چای ، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش نمیشود و قطع نمیشود که ناچاره باید برای قطع کردن دستگاه ، دوشاخه را از برق بکشید این مشکل به علت اختلال در عملکرد سنسور دمای چای ساز می باشد که به شما عزیزان توصیه میکنیم که برای رفع این مشکل بهتر است دستگاه خود را به دست تکنسین حرفه ایی یاراسرویس بسپارید زیرا تعمیر این مشکل تخصصی است و خود به تنهایی در منزل نمی توانید دستگاه را تعمیر کنید .

روشن نشدن چای ساز و کتری برقی

علت اول : خرابی کلید یا سیم دستگاه

رفع عیب : ممکن است برایتان پیش آمده باشید که تصمیم به تهیه چای دارید و کتری برقی یا چای ساز شما روشن نمیشود در این مورد ممکن است به ذهنتان برسد که دستگاه سوخته است اما این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد یکی از این دلایل میتواند خرابی کلید روشن شدن دستگاه باشد که اگر ایراد از کلید باشد باید درست یا تعویض شود و اگر مشکل از کلید دستگاه نباشد ممکن است به دلیل این باشد که سیم اصلی دستگاه خراب شده است .

علت دوم : خراب شدن برد الکتریکی 

رفع عیب : یکی از دلایلی که ممکن است باعث شود چای ساز یا کتری برقی شما روشن نشود ناشی از اختلال در عملکرد برد الکتریکی دستگاه باشد که در این صورت باید برای تعمیر آن ، دستگاه را به دست تعمیر کاران حرفه و با تجربه در این زمینه بسپارید .

کتری برقی یا چای ساز داغ نمیشود 

رفع عیب : وظیفه المنت نصب شده بر روی دستگاه این است که از طریق تبدیل شدن برق به گرما ، آب را داغ میکند و زمانی که چای ساز و یا کتری برقی خود را روشن میکنید و حتی چراغ آن هم روشن می شود اما آب جوش نمی آید میتواند بدلیل اختلال در عملکرد المنت یا سوختن المنت دستگاه باشد که در صورت نیاز باید المنت را تعویض نمایید .

 

Tea maker repair2 - تعمیر چای ساز و کتری برقی

 

خاموش شدن سریع چای ساز 

علت اول : اختلال در عملکرد سنسور دمای دستگاه 

رفع عیب : رفع این مشکل میتواند در دستگاه ها با برندهای مختلف متغییر باشد که نیاز به بررسی تخصصی دارد زیرا میتوان دلالیل مختلفی داشته باشد یکی از دلایلی که باعث زود خاموش شدن چای ساز یا کتری برقی شود اختلال در عملکرد سنسور دمای دستگاه می باشد تعمیر این کار به ظاهر راحت است اما نیاز به تخصص دارد و به تنهایی خودتان در منزل نمی توانید اینکار را انجام دهید و توصیه ما به شما این است که تعمیر دستگاه خود را به تکنسین حرفه ایی یارا سرویس بسپارید و یا با شماره تلفن ۲۲۷۴۲۳۴۰ تماس بگیرید و درخواست سرویس حمل و نقل بنمایید .

علت دوم : تجمع رسوب بر روی المنت

رفع عیب : توصیه ما این است که از آب تصفیه شده برای چای ساز یا کتری برقی خود استفاده کنید تا دستگاه دچار این مشکل نشود اما به طور کلی میتوان گفت که یکی از دلایل اینکه دستگاه قبل از به جوش آمدن آب خیلی سریع خاموش میشود تجمع رسوب زیاد بر روی المنت دستگاه باشد البته این مشکل به راحتی قابل برطرف شدن است و تنها باید رسوب گذاری کنید .

تجمع بیش از حد رسوب در کتری برقی و چای ساز

رفع عیب : این مشکل فقط در زمانی ایجاد میشود که شما روش درست استفاده صحیح از کتری برقی و یا چای ساز خود را نمیدانید که البته ما در بانک مقالات یاراسرویس تمام آموزش های لازم برای نحوه صحیح استفاده از لوازم برقی را به شما عزیزان آموزش داده ایم و برای اینکه تکه های سفید گچ و رسوب در کتری برقی یا چای ساز شما ایجاد نشود توصیه یاراسرویس این است که حتما از آب تصفیه شده برای کتری برقی یا چای ساز خود استفاده نمایید .

خراب شدن دکمه چای ساز و کتری برقی 

رفع عیب : ممکن است در هنگام استفاده از چای ساز یا کتری برقی وقتی که دکمه روشن شدن دستگاه را فشار می دهید دستگاه روشن نشود و شما تصور کنید که دستگاه شما سوخته یا دچار اختلال شده است اما غافل از اینکه این مشکل ممکن است به علت خراب شدن دکمه های دستگاه باشد و تنها دلیل خراب شدن کلید های دستگاه میتواند نشت و تجمع بخار آب در داخل دستگاه باشد و یا هرز شدن کلید ها و یا داغ شدن دستگاه و یا اتصالات برق باشد اما توصیه یاراسرویس به شما عزیزان این است که تعمیر چای ساز یا کتری برقی را خودتان انجام ندهید زیرا نیاز به بررسی تخصصی دارد و بهتر است دستگاه را به دست تکنسین حرفه ایی نمایندگی یاراسرویس بسپارید و یا با شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ تماس بگیرید و درخواست سرویس حمل و نقل بنمایید .

 

Tea maker repair3 - تعمیر چای ساز و کتری برقی

 

چرا تا چای ساز یا کتری برقی را به برق میزنیم فیوز میپرد

رفع عیب : اگر هنگامی که دو شاخه را به پریز برق میزنید و دکمه روشن شدن دستگاه را فشار می دهید تا چای ساز و یا کتری برقی شما شروع به کار کند برق ها کلا قطع میشود ، دستگاه را خاموش کرده و دیگر استفاده نکنید چون احتمال برق گرفتگی دارد و این مشکل به دلیل اتصالات الکتریکی درون کتری برقی یا چای ساز شما است و توصیه یاراسرویس به شما عزیزان این است که تعمیر چای ساز و یا تعمیر کتری برقی را خودتان انجام ندهید زیرا نیاز به بررسی تخصصی دارد و بهتر است دستگاه را به دست تکنسین حرفه ایی نمایندگی یاراسرویس بسپارید و یا با شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ تماس بگیرید و درخواست سرویس حمل و نقل بنمایید .

اختلال در عملکرد برد چای ساز 

رفع عیب : گاهی پیش می آید که برد چای ساز خراب میشود در واقع زمانی که برد قطع و وصل میشود و یا کلا خراب شده است باعث میشود که چای ساز روشن نشود پس تعمیر این قطعه اساسی در دستگاه را جدی بگیرید و اگر مهارت و تخصص لازم در تعمیر چای ساز را ندارید اقدام به تعمیر نکنید .

کار نکردن صفحه نمایش لمسی دستگاه

رفع عیب: زمانی که صفحه نمایش لمسی دستگاه کار نمیکند دلایل مختلف دارد و در واقع میتوان این گونه گفت که صفحه نمایش چای ساز تشکیل شده از صفحه مدار و برد الکتریکی که درصورتی خراب میشود که تحت فشار دمای بالا یا بخار آب قرار بگیرد و برای تعمیر آن ابتدا مطمئن شوید که دستگاه به برق متصل نیست و بعد باید خازن و صفحه چاپ و مدار را بررسی نمایید که یک کار تخصصی می باشد و  توصیه یاراسرویس به شما عزیزان این است که تعمیر چای ساز و یا تعمیر کتری برقی را خودتان انجام ندهید زیرا نیاز به بررسی تخصصی دارد و بهتر است دستگاه را به دست تکنسین حرفه ایی نمایندگی یاراسرویس بسپارید و یا با شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ تماس بگیرید و درخواست سرویس حمل و نقل بنمایید .

سینی چای ساز داغ نمیشود 

رفع عیب : داغ نشدن سینی دستگاه میتوان جزو مشکلاتی باشد که باعث شود حتی کتری و قوری را نتواند داغ کند و این مشکل به علت هرز شد یا اختلال در عملکرد دکمه ی دستگاه یا خرابی سیم دستگاه و یا یک قطعه در دستگاه باشد که نیاز به بررسی تخصصی دارد .

Tea maker repair4 - تعمیر چای ساز و کتری برقی

هدیه ویژه یاراسرویس برای کاربران عزیز

 

 

تخفیف در خدمات

دریافت اطلاعات و اعطای کد تخفیف

با تکمیل فرم می توانید کد تخفیف 5% خدمات یاراسرویس را دریافت نمایید
 • شماره تماس شما به منزله کد تخفیف شماست ، لطفا از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .