تعمیر چرخ گوشت

Meat Grinder repair - تعمیر چرخ گوشت

** یاراسرویس در پایان این صفحه( تعمیر چرخ گوشت ) برای شما هدیه ای ویژه در نظر دارد **

 

تعمیر چرخ گوشت یاراسرویس

تعمیر چرخ گوشت یک کار تخصصی و کاملا جدی و دقیق است، پس لطفا بعد از بروز هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد چرخ گوشت خانگی بصورت ناشیانه دست به باز کردن قطعات دستگاه ننمایید ، یاراسرویس اینجاست تا به شما کاربران عزیز ابتدا آموزش نحوه استفاده صحیح را به منظور جلوگیری از تعمیر بدهد و سپس در صورت لزوم دستگاه دچار ایراد شما را در سریع ترین زمان ممکن و با بهره گیری از مجرب ترین متخصصین و به روزترین دستگاه ها تعمیر نماید .

تعمیر چرخ گوشت یک فرایند تخصصی است پس در این صفحه بیشتر سعی خواهیم داشت به شما اطلاعاتی راجع به ایرادات احتمالی دستگاه بدهیم و  به شما توصیه نمی کنیم در خانه شخصا دست به تعمیر دستگاه بزنید ؛ حتی یاراسرویس با تجربه نیم قرنی خود، به شما کاربران عزیز اکیدا توصیه می نماید  به تکنسین های در خانه هم اجازه باز کردن دستگاه را ندهید ، این کار نیازمند ابزارآلات حرفه ای و خاص  می باشد و اصلا حرفه ای و قابل اطمینان نیست که در خانه دست به تعمیر بزنید چه شما و چه سایر تکنسین ها ، البته ممکن است تعمیر در خانه برای شما بسیار راحت تر باشد اما یاراسرویس برای سهولت شما عزیزان اقدام به راه اندازی شبکه حرفه ای حمل و نقل کرده و می توانید با تماس با شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ با پیش شماره ۰۲۱ درخواست خود را ثبت نمایید تا در سریعترین زمان ممکن همکاران ما در محل شما حاضر شوند و چرخ گوشت را از شما دریافت کنند و سپس اقدام به تعمیر چرخ گوشت شما نماییم

یارا سرویس مرجع تخصصی تعمیرات چرخ گوشت 

یاراسرویس از مجرب ترین تکنسین ها و به روزترین ابزارآلات و تکنولوژی های روز جهان بهره می برد ، یاراسرویس صرفا از بهترین قطعات و لوازم یدکی برای چرخ گوشت استفاده مینماید . این تیم حرفه ای هم اکنون آماده خدمت رسانی به منظور تعمیر چرخ گوشت های شما عزیزان می باشد . برای ثبت درخواست در یاراسرویس می توانید با شماره تماس ۲۲۷۴۲۳۴۰ و پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرید یا از قسمت ثبت درخواست اقدام نمایید 

تعمیر چرخ گوشت در یاراسرویس

یاراسرویس مرجع تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و متخصص در زمینه تعمیر چرخ گوشت در انواع و اقسام آن پیشنهاد می نماید قبل اقدام به تعمیر دستگاه مطالبی که در ذیل آورده ایم را مطالعه نمایید ، تا بتوانید بهترین مرجع را برای تعمیرات چرخ گوشت خود انتخاب نمایید .

در ضمن در پایین همین مطلب نکاتی بسیار مهم ، مفید و کاربردی در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از چرح گوشت آورده شده است که می توانید همینجا مطالعه نمایید ؛ اما اگر صرفا به دنبال مقالات مفید و کاربردی این چنینی هستید می توانید به بانک مقالات آموزشی یاراسرویس هم مراجعه نمایید ، چرخ گوشت و نگهداری آن امری کاملا دقیق و حرفه ای است که باید مطالب را با دقت مطالعه نمایید .

با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید تا با آموزش تعمیرات چرخ گوشت ، عیب یابی ، نگهداری و نمایندگی تعمیرات برندهای مختلف یاراسرویس و همچنین سوالاتی که برای مشتریان در ارتباط با چرخ گوشت پیش می آید آشنا شوید.

Meat Grinder repair yaraservices - تعمیر چرخ گوشت

روش صحیح استفاده از چرخ گوشت به منظور جلوگیری از تعمیر چرخ گوشت

 

برای استفاده صحیح از چرخ گوشت خانگی ما به ذکر ۱۵ نکته کلیدی در این مقاله می پردازیم و تیم یاراسرویس امیدوار است با به کارگیری این ۱۵ نکته طلایی استفاده صحیح از چرخ گوشت خانگی بتوانید عمر مفید دستگاه خود را افزایش بدهید تا کمترین هزینه ممکن بابت نگهداری ، برق و همچنین تعمیر یا جایگزینی را بپردازید .

یاراسرویس به شما پیشنهاد می نماید این ۱۵ نکته استفاده صحیح از چرخ گوشت را مو به مو انجام دهید ، ماحصل تجربه ۴۰ ساله تیم ما در حوزه استفاده صحیح از چرخ گوشت خانگی  این این چند نکته کلیدی شده است که در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم .

 • سعی کنید جنس اهرم فشار دهنده گوشت به داخل گلویی ، پلاستیکی انتخاب نمایید .
 • چرخ گوشت را همواره از دسترس اطفال دور نگهدارید و از تنها گذاشتن اطفال در اطراف دستگاه جدا خودداری نمایید .
 • در ساعات اولیه شب از کاربرد دستگاه پرهیز نمایید زیرا در این ساعات معمولا ولتاژ کاهش یافته و درصورت حساس بودن موتور به ولتاژ نامی ، می توان گفت که شرایط دشواری برایش به وجود خواهد آمد .
 • روشن کردن دستگاه در شرایط بی باری و در حالتی که گوشت به داخل آن ریخته نشده به تیغ و شبکه آسیب می رساند .
 • هرگاه قصد باز کردن قطعات دستگاه چرخ گوشت را داشتید به یاد داشته باشید که باید دوشاخه را از پریز جدا نمایید .
 • در صورت زخمی شدن سیم رابط چرخ گوشت ، آن را سریعا تعویض نمایید .
 • از خیس کردن و خیس شدن بدن دستگاه چرخ گوشت جدا پرهیز نمایید ؛ زیرا ممکن است برد دستگاه دچار ایرادات جدی شود و نیازمند تعمیر چرخ گوشت شوید ( البته در این مورد می توانید با شماره گیری ۲۲۷۴۲۳۴۰ از تهران درخواست سرویس حمل و نقل نمایید تا دستگاه از شما تحویل گرفته شود و سپس پس از تعمیر چرخ گوشت به شما تحویل داده شود )
 • از دستگاه برای مدت طولانی استفاده نکنید و در فواصل معین به آن استراحت دهید تا عمر مفید چرخ گوشت افزایش یابد .
 • نشنیدن صدای خشن و غیرعادی از چرخ گوشت ، می تواند به معنای خردگی چرخ دنده ها و یا تمام شدن گریس بینشان باشد . گریسکاری منظم چرخ دنده ها و البته توجه به نوع گریس در عمر مفید دستگاه بسیار موثر است .
 • در گوشت مورد نظر نباید چربی و یا استخوان وجود داشته باشد .
 • در صورت مشاهده عیب و یا به نظر رسیدن شرایط دشوار کار برای موتور ، سریع آن را خاموش کنید و به بررسی مشکل بپردازید . اگر موتور قادر به چرخش در جهت عکس است ، به توسط دکمه مورد نظر ، قدری موتور را در جهت عکس بچرخانید تا شرایط کار آن بهتر شود .
 • چرخ گوشت در مرحله کاری نمی تواند بیش از ۱۵ دقیقه به چرخ نمودن گوشت ادامه دهد .
 • از آن جا که معمولا مسیر ورودی هوا در اکثر چرخ گوشت ها ، زیر دستگاه تعبیه شده ، از قرار دادن چرخ گوشت بر روی فرش و امثالهم خودداری کنید تا این مسیر مسدود نشود .
 • هرگز از دست ، قاشق و وسایلی غیر از اهرم فشاردهنده گوشت استفاده نکنید .
 • اگر اورلود چرخ گوشت دستگاه را خاموش نموده قبل از کاربرد مجدد دستگاه ، علت عملکرد اورلود را بررسی نمایید .

یارا سرویس مرجع تعمیرات لوازم خانگی این ۱۵ نکته را برای استفاده صحیح از چرخ گوشت به شما عزیزان توصیه می نماید و امیدوار است که هرچه کمتر دچار مشکل در این باب شوید اما اگر برای دستگاه شما مشکلی پیش آمد یارا سرویس در کنار شماست تا با خدماتی بی نظیر در جهت رفع این مشکلات احتمالی بربیاید ، تمامی خدمات یاراسرویس بدون هیچ پیش شرطی دارای ضمانت ۶ ماهه می باشد ، یاراسرویس بیش از نیم قرن است که در خدمات تعمیر لوازم خانگی پیشگام می باشد و هر روز بیش از روز قبل در جهت بهبود خدمات خود کوشا است .

شما می توانید از خدمات یارا سرویس با شماره گیری ۰۲۱۲۲۷۴۲۳۴۰ بهره مند شوید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با همین شماره تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند .

Meat Grinder repair 1 - تعمیر چرخ گوشت

تعمیر چرخ گوشت یارا سرویس 

کاربران محترم در صورت نیاز به خدمات یاراسرویس به ویژه تعمیر چرخ گوشت ، می توانید با شماره تماس ۲۲۷۴۲۳۴۰ با پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرد تا در اسرع وقت همکاران ما در بخش شبکه حمل و نقل دستگاه را از شما تحویل بگیرند و پس از تعمیر تخصصی چرخ گوشت  دستگاه را به شما تحویل دهند 

برندهایی که یاراسرویس تعمیر چرخ گوشت آن ها را می پذیرد

چرا و چگونه با یاراسرویس همراه باشیم ؟

چگونه از خدمات یاراسرویس بهره مند شوید ؟!

استفاده از خدمات یاراسرویس بخصوص تعمیر چرخ گوشت به دو صورت کلی است :

 1. در حالت اول شما مخاطبان عزیز می توانید با مراجعه حضوری به مرکز تعمیر اقدام به تحویل دستگاه و دریافت رسید تحویل نمایید ، در فردا آن روز شرکت دستگاه را بررسی نموده و زمان تحویل به همراه هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام می دارد در صورت پذیرش طی زمان اعلام شده ، دستگاه تعمیر می شود و شما می توانید به مرکز بازگردید و چرخ گوشت خود را تحویل بگیرید .
 2. در حالت دوم  شما مخاطبان عزیز می توانید با شماره گیری شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ همراه با پیش شماره ۰۲۱ تماس گرفته و درخواست سرویس تحویل دستگاه بدهید ، طی مدت زمان نهایتا ۲۴ ساعت سرویس یاراسرویس به محل شما اعزام می گردد و پس از تحویل رسید به شما دستگاه را به مرکز تعمیر می آورد ، در فردا آن روز دستگاه عیب یابی می شود ، هزینه تعمیر چرخ گوشت و مدت زمان تعمیر چرخ گوشت خدمت شما اعلام می گردد ، پس از تایید مشتری مراحل تعمیر آغاز شده و پس از پایان ، دستگاه از طریق سرویس ویژه یاراسرویس برای شما ارسال می گردد .

چرا از خدمات یاراسرویس بهره مند شوید ؟!

تعمیر لوازم خانگی بخصوص چرخ گوشت یک کار تخصصی است و تامین شرایط زیر امری کلیدی است :

 1. استفاده از تکنسین های مجرب و دوره دیده امری حیاتی در تعمیر چرخ گوشت است ، اما نکته کلیدی دیگر با تجربه بودن تکنسین ها می باشد ، یاراسرویس با ۵۰ سال سابقه کاری و استفاده از تکنسین های مجرب و باتجربه ، این اطمینان خاطر را به شما کاربران خواهد داد .
 2. مرکز تعمیر مجهز یاراسرویس با راه اندازی مرکز حرفه ای و تخصصی تعمیر لوازم خانگی و بخصوص تعمیر چرخ گوشت امکان عیب یابی و تعمیر حرفه ای لوازم خانگی را داراست ، این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات بهره می جوید .
 3. گارانتی ۶ ماهه خدمات یاراسرویس بزرگترین تضمین برای کیفیت خدمات ارائه شده می باشد . با اطمینان نسبت به خدمات ما ۶ ماه خدمات خود را گارانتی بی چون و چرا می نماییم .
 4. سرعت و دقت در یاراسرویس اولویت دقت در انجام پروسه می باشد اما هرگز سرعت را فدای آن نکرده و نخواهیم کرد و خدمات ما در سریعترین زمان ممکن و در نهایت دقت به مخاطبان ارائه می گردد .
 5.  یاراسرویس علاوه بر تعهدات قانونی خود ، به تمامی مخاطبان نیز تعهد اخلاقی دارد و حس امانت داری در تک تک کارکنان از تحویل گیرنده درب منزل تا پرسنل و تعمیرکاران را تضمین می نماید .
call to yaraservices 2 - تعمیر چرخ گوشت

ایرادات و عیوب رایج چرخ گوشت

در اینجا در نظر چندی از رایج ترین و متداول ترین ایرادات و اشکالاتی که ممکن است برای دستگاه چرخ گوشت شما پیش آمده باشد یا پیش بیاید را مطرح نماییم ؛ این ایرادات از طریق بخش تعمیر چرخ گوشت یاراسرویس جمع آوری شده و بیشتر مشتریان هنگام مراجعه به دفتر ما دستگاه خود را دچار این مشکلات می دانند ؛ یارا سرویس در بخش تعمیر چرخ گوشت خود از پیشرفته ترین تجهیزات و ماهرترین تکنسین ها بهره می برد و در مورد تک تک مطالب درج شده در این بخش از نظر کارشناسانه آنان بهره جسته است ؛ تیم دیجیتال مارکتینگ یارا سرویس امیدوار است با مطالعه این مطالب در جهت رفع نیاز دقیق تر و سریع تر این مطالب مفید فایده قرار گیرد .

مطالب درج شده در ذیل اصلا جنبه آموزش تعمیرات ندارد و یاراسرویس پیشنهاد می نماید که تعمیر چرخ گوشت خود را صرفا به دست متخصصان این حوزه بسپارید و در تعمیرگاه مجهز و مجاز انجام دهید ؛ از این رو هیچ گونه مسئولیت در قبال اشتباهات احتمالی کاربران نمی پذیرد و اکیدا پیشنهاد می کند از بازکردن دستگاه جدا خودداری فرمایید و درصورت وجود مشکل هایی که در ذیل به آن ها اشاره داریم با شماره تماس ۰۲۱۲۲۷۴۲۳۴۰ تماس بگیرید و درخواست سرویس حمل و نقل بفرمایید تا دستگاه شما به مرکز آورده شود و پس از تعمیر مجددا به شما عزیزان تحویل داده شود .

نکته : هرگز حتی دست به عیب یابی دستگاه چرخ گوشت خود نزنید و این کار را به متخصص این امر بسپارید ، همین عیب یابی ممکن است دستگاه را دچار مشکلات جدی نماید و حتی ممکن است باعث آسیب دیدگی شدید برای خود شما شود .

 

Meat Grinder repair 2 - تعمیر چرخ گوشت

 

 • چرخ گوشت روشن نمی شود

علت اول : پریز برق ندارد

روش رفع عیب : بهترین روش برای پی بردن به وجود برق در پریز استفاده از ولتمتر و یا قسمت ولتاژ آومتر اس ؛ زیرا فازمتر ، تنها وجود فاز را در پریز مشخص می کند و در موارد متعددی دیده شده که مشکل پریز به سبب قطع نول بوده است . به هر حال اگر در پریز ولتاژ وجود ندارد ، آن را باز کنید و به رفع مشکل بپردازید . بهتر است تعمیر پریز را به تکنسین های برق کار بسپارید و از خطرات احتمالی جلوگیری نمایید ، اما اگر خود تصمیم به تعمیر دارید الزما برق منزل و مکان مورد نظر را قطع نمایید .

علت دوم : سیم رابط و یا دوشاخه معیوب شده اند

روش رفع عیب : دوشاخه را از برق جدا نموده ، و سیم های ورودی به چرخ گوشت را برای چند لحظه به یکدیگر متصل نمایید . در صورت سالم بودن آن ها ، باید به هنگام تماس رابط های اهم متر با دوشاخه عقربه منحرف شود . در غیر این صورت یا دوشاخه خراب است و یا سیم رابط در نقطه ای قطع شده است . اگر دو شاخه قابل تفکبک است ، آن را باز کنید در غیر اینصورت دو شاخه و سیم را تعویض نمایید .

علت سوم  : اتصالات در ترمینال ، دچار مشکل شده است 

روش رفع عیب : اکثر اوقات دیده می شود که بر اثر شل شدن یکی از پیچ های ترمینال ، ارتباط فاز و نول اصلی مدار چرخ گوشت قطع می شود . پس از باز کردن بدنه دستگاه ، اتصالات داخل ترمینال را به دقت بررسی کنید و اگر سیمی را جدا از ترمینال یافتید و یا پیچ های ترمینال باز شده اند ، اتصالات را محکم کنید تا عیب مذکور رفع شود .

علت چهارم  : کلید اصلی دستگاه خراب است 

روش رفع عیب : در عموم وسایل خانگی ، نول از ترمینال ، مستقیما به همه مصرف کننده ها داده شده اما فاز از کلید می گذرد .در صورت خراب بودن کلید ، به موتور فاز نرسیده و روشن نخواهد شد از این رو تست آن الزامی است .

علت پنجم  : موتور معیوب است 

روش رفع عیب : یکی از دلایل خاموشی موتور می تواند از سوختن کامل موتور ، قطع شدن سر سیم های آرمیچر ، پارگی در کلاف قطب ها و نچسبیدن زغال و یا زغال ها به کلکتور باشد .

علت ششم  : سیم بندی داخل دستگاه باز شده است 

روش رفع عیب : بسیاری از اوقات خاموشی وسایل برقی به واسطه قطع شدن یک سیم و یا جدا شدن یک فیش از محل اتصال خود ، رخ می دهد ؛ بنابر این پس از باز شدن بدنه دستگاه سیم بندی را به طور دقیق بازدید نمایید.

علت هفتم : اورلود خراب است

روش رفع عیب : جایگاه اورلود سری با موتور چرخ گوشت است . اگر کنتاکت های اورلود در حالت عادی به یکدیگر متصل نباشند ، موتور روشن نخواهد شد ؛ برای تست اورلود کافیست آومتر را به پایه های اورلود متصل نمایید . اگر اورلود سالم باشد ، عقربه منحرف شده و در غیر این صورت یعنی در صورت عدم انحراف عقربه ، اورلود باید با اورلودی که دارای مشخصات جریان و توان مشابه باشد تعویض شود .

 • دستگاه روشن شده اما بعد از چند ثانیه به طور خودکار خاموش می شود و مجددا 

این عیب می تواند در چره گوشت هایی اتفاق افتد که مجهز به اورلود هستند . در این دسته از وسایل برقی یا عیب به خود موتور باز می گردد که اورلود مشکل را درک نموده و عمل می کند و یا عیب از خود اورلود است که بی مورد عمل می کند . به هر حال به روش زیر عمل نمایید :

علت اول : عیب از اورلود است

روش رفع عیب : اورلود را از مدار جدا ساخته و دستگاه را برق متصل نمایید . در این حالت جریان مصرفی را اندازه گرفته ( توسط آمپرمتر ) و با جریان نامی دستگاه مقایسه نمایید .

علت دوم : پروانه خنک کننده هرزگزد شده 

روش رفع عیب : اگر پروانه خنک کننده موتور ، هرزگرد شود ، تهویه موتور انجام نشده ، در نتیجه دمای محفظه افزایش یافته و عایق سیم پیچ ها تهدید می شوند. . بدیهی است که عملکرد اورلود ، موتور را از سوختن و یا آسیب دیدن سیم پیچ ها نجات می دهد . علت هرزگرد شدن پروانه را بررسی کنید . اگر مشکل از پروانه بوده ، آن را تعویض نمایید و اگر مهره اتصال پروانه به انتهای محور خراب شده ، از مهره جدید استفاده کنید.

علت سوم : موتور نیم سوز است

روش رفع عیب : در صورت نیم سوز شدن موتور ، جریان کششی آن افزایش یافته و این جریان اضافی حرارت محیط موتور را به حدی بالا می برد که عایق سیم های سالم نیز آسیب خواهند دید . جهت جلوگیری از بروز این وضعیت ، داخل اورلود المنتی تعبیه شده که با عبور جریان اضافی از آن ، حرارتش سبب انبساط صفحه حساس می شود ؛ با انبساط این تیغه ، دو کنتاکت از یکدیگر جدا شده و مدار به حالت باز درخواهد آمد . برای رفع مشکل باید موتور تجدید سیم پیچی شود .

 

 • صدای چرخش موتور به گوش می رسد ، اما چرخ حلزونی نمی چرخد 

علت اول : شافت محور حلزونی ساییده شده است

روش رفع عیب : انتهای محور حلزونی دارای حالت نرینه ای است که در مادگی شافت جعبه گیربکس جای گرفته و موجب چرخش حلزونی و انتقال گوشت به طرف تیغه می شود . اگر انتهای محور چرخ ، ساییده شود عیب فوق ظهور می کند و گوشت به طرف شبکه منتقل نخواهد شد . اگر عیب از مورد مذکور باشد ، بالاجبار باید حلزونی را تعویض نمایید.

علت دوم : مارپیچ انتهای محور آرمیچر ساییده شده است 

روش رفع عیب : آرمیچر را از موتور جدا نموده ، به بررسی عیب بپردازید. اگر انتهای محور آن ، دچار سایش شده باشد ، حرکت چرخشی آرمیچر ، سبب به حرکت درآمدن چرخ دنده های جعبه گیربکسی نمی شود . در مواردی از این نوع ، اصلا آرمیچر توسط دستگاه تراش چندان علمی به نظر نمی رسد از این رو بهتر است آرمیچر را با مشابه خودش تعویض نمایید .

علت سوم : مشکل از چرخ دنده های جعبه گیربکس است 

روش رفع عیب : در هر مرحله از عملکرد دستگاه چرخ دنده ها دچار سایش ناچیزی خواهند شد و به مرور زمان این روند به جایی می رسد که دیگر چرخ دنده ها به هنگام چرخش ، عملا با یکدیگر درگیر نمی شوند . جعبه گیربکس را باز نموده و به بررسی عملکرد چرخ دنده ها بپردازید . چرخ دنده های معیوب را تعویض کنید

 • صدای دستگاه در هنگام کار بیش از اندازه است 

علت اول : چرخ دنده ها ساییده شده اند

روش رفع عیب : جعبه گیربکس چرخ گوشت را باز نموده و چرخ دنده ها را بررسی کنید . سایش چرخ دنده ها علاوه بر آن که توان موتور را شدیدا کاهش می دهد . صدای دستگاه را در حال کار به مراتب افزایش خواهد داد . از این رو نسبت به تعویض چرخ دنده های معیوب اقدام نمایید .

علت دوم : گیربکس جعبه دنده ها فاسد و یا تمام شده است 

روش رفع عیب : اگر در بازدید از جعبه گیربکس ، گیربکس را فاقد چرب کنندگی لازم یافتید ، آن را تعویض نمایید گیربکس جدید الزاما باید از نوع نسوز باشد تا بر اثر افزایش دما در جعبه چرخ دنده ها ، ذوب نشود.

علت سوم : یاتاقان های موتور خراب است 

روش رفع عیب : در صورت خراب شدن یاتاقان ها ، هسته آرمیچر با هسته کفشک ها درگیر می شود و این مسئله صدای خشنی را در چرخ گوشت در حال کار به وجود می آورد . بنابر این لازم است سریع نسبت به تعویض بوش های موتور اقدام نمایید.

علت چهارم : پروانه خنک کننده با بدنه موتور درگیر شده 

روش رفع عیب : از جمله عواملی که می تواند صدای کار موتور را غیر عادی نماید ، درگیر شدن پروانه خنک کننده با بدنه موتور است . بدنه چرخ گوشت را باز کنید و در صورت مشاده عیب فوق ، به رفع آن بپردازید .

 • گوشت به دور تیغ می پیچد و از شبکه خارج نمی شود 

روش رفع عیب : یکی از پره ها و یا چند پره از تیغ بیش از حد ساییده شده و کاملا مماس با شبکه حرکت نمی کند . در این حالت گوشت ، بین تیغ و شبکه جای گرفته و در حال چرخش به دور آن می پیچد . از این رو یا باید تیغ کاملا یکدست تیز شود که این عمل نیاز مهارت فراوانی دارد و یا آن را تعویض کنید .

 • موتور در حال کار است اما بوی سوخت شدیدی به مشام می رسد 

روش رفع عیب : این دسته از موتورها به طور عموم دارای اتصال بدنه در آرمیچر و یا کلاف های قطب ، اتصال حلقه و یا کلاف هستند ؛ به طور خلاصه می توان آن ها را نیم سوز دانست که در حال سوختن کامل می باشند .

هدیه ویژه یاراسرویس برای کاربران عزیز

 

 

تخفیف در خدمات

دریافت اطلاعات و اعطای کد تخفیف

با تکمیل فرم می توانید کد تخفیف 5% خدمات یاراسرویس را دریافت نمایید
 • شماره تماس شما به منزله کد تخفیف شماست ، لطفا از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

0 تومان

پشتیبانی ما در کنارشماست ! از ما بپرسید
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم