تعمیر قهوه ساز

coffee maker repair - تعمیر قهوه جوش

** یاراسرویس در پایان این صفحه( تعمیر قهوه ساز ) برای شما هدیه ای ویژه در نظر دارد **

 

تعمیر قهوه ساز یاراسرویس

تعمیر قهوه ساز یک کار تخصصی و کاملا جدی و دقیق است، پس لطفا بعد از بروز هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد قهوه ساز یا قهوه جوش الکتریکی خانگی بصورت ناشیانه دست به باز کردن قطعات دستگاه ننمایید ، یاراسرویس اینجاست تا به شما کاربران عزیز ابتدا آموزش نحوه استفاده صحیح را به منظور جلوگیری از تعمیر بدهد و سپس در صورت لزوم دستگاه دچار ایراد شما را در سریع ترین زمان ممکن و با بهره گیری از مجرب ترین متخصصین و به روزترین دستگاه ها تعمیر نماید .

تعمیر قهوه ساز یا قهوه جوش خانگی یک فرایند تخصصی است پس در این صفحه بیشتر سعی خواهیم داشت به شما اطلاعاتی راجع به ایرادات احتمالی دستگاه بدهیم و  به شما توصیه نمی کنیم در خانه شخصا دست به تعمیر دستگاه بزنید ؛ حتی یاراسرویس با تجربه نیم قرنی خود، به شما کاربران عزیز اکیدا توصیه می نماید  به تکنسین های در خانه هم اجازه باز کردن دستگاه را ندهید ، این کار نیازمند ابزارآلات حرفه ای و خاص  می باشد و اصلا حرفه ای و قابل اطمینان نیست که در خانه دست به تعمیر بزنید چه شما و چه سایر تکنسین ها ، البته ممکن است تعمیر در خانه برای شما بسیار راحت تر باشد اما یاراسرویس برای سهولت شما عزیزان اقدام به راه اندازی شبکه حرفه ای حمل و نقل کرده و می توانید با تماس با شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ با پیش شماره ۰۲۱ درخواست خود را ثبت نمایید تا در سریعترین زمان ممکن همکاران ما در محل شما حاضر شوند و قهوه ساز را از شما دریافت کنند و سپس اقدام به تعمیر قهوه ساز شما نماییم

یارا سرویس مرجع تخصصی تعمیرات قهوه ساز و قهوه جوش 

یاراسرویس از مجرب ترین تکنسین ها و به روزترین ابزارآلات و تکنولوژی های روز جهان بهره می برد ، یاراسرویس صرفا از بهترین قطعات و لوازم یدکی برای تعمیر قهوه ساز و یا قهوه جوش استفاده مینماید . این تیم حرفه ای هم اکنون آماده خدمت رسانی به منظور تعمیر قهوه سازهای شما عزیزان می باشد . برای ثبت درخواست در یاراسرویس می توانید با شماره تماس ۲۲۷۴۲۳۴۰ و پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرید یا از قسمت ثبت درخواست اقدام نمایید 

تعمیر قهوه ساز در یاراسرویس

یاراسرویس مرجع تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و متخصص در زمینه تعمیر قهوه ساز ( انواع قهوه ساز اعم از قهوه سازها و قهوه جوش های خانگی و قهوه ساز های حرفه ای   ) در انواع و اقسام آن پیشنهاد می نماید قبل اقدام به تعمیر دستگاه مطالبی که در ذیل آورده ایم را مطالعه نمایید ، تا بتوانید بهترین مرجع را برای تعمیرات قهوه ساز خود انتخاب نمایید .

در ضمن در پایین همین مطلب نکاتی بسیار مهم ، مفید و کاربردی در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از قهوه ساز آورده شده است که می توانید همینجا مطالعه نمایید ؛ اما اگر صرفا به دنبال مقالات مفید و کاربردی این چنینی هستید می توانید به بانک مقالات ما هم مراجعه نمایید ، تعمیر انواع قهوه ساز و قهوه جوش خانگی و حرفه ای و نگهداری آن امری کاملا دقیق و حرفه ای است که باید مطالب را با دقت مطالعه نمایید .

با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید تا با آموزش تعمیرات قهوه ساز ، عیب یابی ، نگهداری و نمایندگی تعمیرات برندهای مختلف یاراسرویس و همچنین سوالاتی که برای مشتریان در ارتباط با قهوه ساز پیش می آید آشنا شوید.

coffee maker repair yaraservices - تعمیر قهوه جوش

روش صحیح استفاده از قهوه ساز خانگی به منظور جلوگیری از تعمیر قهوه ساز

 

برای استفاده صحیح از قهوه ساز یا قهوه جوش خانگی ما به ذکر ۷ نکته کلیدی در این مقاله می پردازیم و تیم یاراسرویس امیدوار است با به کارگیری این ۷ نکته طلایی استفاده صحیح از قهوه ساز یا قهوه جوش خانگی بتوانید عمر مفید دستگاه خود را افزایش بدهید تا کمترین هزینه ممکن بابت نگهداری ، برق و همچنین تعمیر یا جایگزینی را بپردازید .

یاراسرویس به شما پیشنهاد می نماید این ۷ نکته استفاده صحیح از قهوه ساز و قهوه جوش خانگی  را مو به مو انجام دهید ، ماحصل تجربه ۴۰ ساله تیم ما در حوزه استفاده صحیح از قهوه جوش و قهوه ساز خانگی  این این چند نکته کلیدی شده است که در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم .

 • از قهوه جوش یا قهوه ساز خانگی جهت تولید مقدار زیاد قهوه استفاده نکنید زیرا تولید حرارت مداوم به دستگاه قهوه جوش یا قهوه ساز خانگی ممکن است آسیب های شدید وارد نماید ، پس هرگز از یک دستگاه خانگی به میزان یک دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی استفاده ننمایید .

اولین نکته از مجموعه نکات روش استفاده صحیح از قهوه جوش و قهوه ساز خانگی این مورد بود که شاید برای برخی بدیهی به نظر بیاید اما یاراسرویس در بخش تعمیر قهوه جوش یا قهوه ساز بصورت هفتگی مشتریانی دارد که با فشار آوردن بیش از حد به دستگاه خود موجب آسیب های جدی به دستگاه خود شده اند .

macchina caffe espresso bar repair - تعمیر قهوه جوش

 

 • نکته دوم از این مبحث به این مورد اشاره دارد که همواره سیم رابط قهوه جوش یا قهوه ساز خانگی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت زخمی شدن این سیم یا لهیدگی آن حتما در اولین فرصت اقدام به تعویض آن نمایید .

یاراسرویس برای سهولت حال شما کاربران عزیز و همچنین مشتریان گرامی سالیان سال است که بخش ویژه تعمیر قهوه ساز و قهوه جوش خانگی راه اندازی کرده است که می توانید برای تعویض سیم رابط اقدام به ارسال دستگاه نمایید تا در اسرع وقت اینکار براتون صورت بگیرد .

coffee maker repair 09 - تعمیر قهوه جوش

 • همیشه سعی نمایید قطعات داخلی قهوه ساز یا قهوه جوش خانگی تمیز باشد زیرا این مورد علاوه بر تاثیر بسیار زیاد بر کیفیت قهوه تهیه شده نقش بسزایی در جلوگیری از رسوب ضایعات درون قطعات دارد که این امر نیز باعث کاهش چشمگیر خرابی های دستگاه می شود .

نکته سوم این مقاله احتمالا حوصله زیادی از شما کاربران می طلبد اما برای جلوگیری از هزینه های بعدی امری جدی است ، استفاده صحیح از قهوه ساز و قهوه جوش خانگی هم امر کم اهمیتی نیست.

machine espresso bar repair - تعمیر قهوه جوش

 • یاراسرویس شدیدا تاکید دارد برای استفاده صحیح از قهوه ساز و قهوه جوش خانگی حتما دفترچه راهنمای محصول را مطالعه نمایید ؛ در اکثر دفترچه های راهنما ، حداکثر روشن بودن دستگاه را در هر مرحله کاری نوشته است و همچنین می توانید بهترین طریقه استفاده از دستگاه بخصوص خودتان را درش مطالعه نمایید .

Vacuum cleaner manual - تعمیر قهوه جوش

 • یکی از نکاتی که باید برای استفاده صحیح از قهوه ساز یا قهوه جوش خانگی در نظر بگیرید این نکته است که از آب گرم یا آب جوش و داغ استفاده نکنید ، قهوه آماده شده از اب سرد ، به مراتب دارای کیفیت بهتری است و اگر لازم باشد خود دستگاه آب را به درجه حرارت مناسبش می رساند پس از ریختن آب داغ در دستگاه جدا خودداری فرمایید .

coffee maker repair 06 - تعمیر قهوه جوش

 • دستگاه های قهوه جوش و قهوه ساز به دلیل کارایی خود همیشه با آب سر و کار دارند در نظر داشته باشید هرگز قسمت های الکتریکی دستگاه در مجاورت آب قرار نگیرد و یا آب داخل دستگاه نرود که این امر موجب آسیب دیدگی شدید بورد قهوه ساز یا قهوه جوش می شود و تعمیر آن هزینه نسبتا زیادی بنا بر مدل دستگاه شما دارد .

coffee maker repair 10 - تعمیر قهوه جوش

 • هر دستگاه بسته به مدل و میزان درخواستی شما یک حداقل و حداکثری برای میزان قهوه خشک ورودی به دستگاه دارد ، همیشه سعی نمایید میزان قهوه را به اندازه وارد دستگاه نمایید تا به دستگاه فشار نیاید

coffee maker repair 04 - تعمیر قهوه جوش

یارا سرویس مرجع تعمیرات لوازم خانگی این ۷ نکته را برای استفاده صحیح از قهوه ساز و قهوه جوش خانگی به شما عزیزان توصیه می نماید و امیدوار است که هرچه کمتر دچار مشکل در این باب شوید اما اگر برای دستگاه شما مشکلی پیش آمد یارا سرویس در کنار شماست تا با خدماتی بی نظیر در جهت رفع این مشکلات احتمالی بربیاید ، تمامی خدمات یاراسرویس بدون هیچ پیش شرطی دارای ضمانت ۳ ماهه می باشد ، یاراسرویس بیش از ۳۰ سال است که در خدمات تعمیر لوازم خانگی پیشگام می باشد و هر روز بیش از روز قبل در جهت بهبود خدمات خود کوشا است .

شما می توانید از خدمات یارا سرویس با شماره گیری ۰۲۱۲۲۷۴۲۳۴۰ بهره مند شوید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با همین شماره تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند .

coffee maker repair 1 - تعمیر قهوه جوش

تعمیر قهوه ساز یارا سرویس 

کاربران محترم در صورت نیاز به خدمات یاراسرویس به ویژه تعمیر قهوه ساز و یا تعمیر قهوه جوش، می توانید با شماره تماس ۲۲۷۴۲۳۴۰ با پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرد تا در اسرع وقت همکاران ما در بخش شبکه حمل و نقل دستگاه را از شما تحویل بگیرند و پس از تعمیر تخصصی قهوه ساز یا تعمیر قهوه جوش دستگاه را به شما تحویل دهند 

برندهایی که یاراسرویس تعمیر قهوه ساز و تعمیر قهوه جوش آن ها را می پذیرد

چرا و چگونه با یاراسرویس همراه باشیم ؟

چگونه از خدمات یاراسرویس بهره مند شوید ؟!

استفاده از خدمات یاراسرویس بخصوص تعمیر قهوه جوش به دو صورت کلی است :

 1. در حالت اول شما مخاطبان عزیز می توانید با مراجعه حضوری به مرکز تعمیر اقدام به تحویل دستگاه و دریافت رسید تحویل نمایید ، در فردا آن روز شرکت دستگاه را بررسی نموده و زمان تحویل به همراه هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام میدارد در صورت پذیرش طی زمان اعلام شده ، دستگاه تعمیر می شود و شما می توانید به مرکز بازگردید و قهوه جوش خود را تحویل بگیرید .
 2. در حالت دوم  شما مخاطبان عزیز می توانید با شماره گیری شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ همراه با پیش شماره ۰۲۱ تماس گرفته و درخواست سرویس تحویل دستگاه بدهید ، طی مدت زمان نهایتا ۲۴ ساعت سرویس یاراسرویس به محل شما اعزام می گردد و پس از تحویل رسید به شما دستگاه را به مرکز تعمیر می آورد ، در فردا آن روز دستگاه عیب یابی می شود ، هزینه تعمیر قهوه جوش و مدت زمان تعمیر قهوه جوش خدمت شما اعلام می گردد ، پس از تایید مشتری مراحل تعمیر آغاز شده و پس از پایان ، دستگاه از طریق سرویس ویژه یاراسرویس برای شما ارسال می گردد .

چرا از خدمات یاراسرویس بهره مند شوید ؟!

تعمیر لوازم خانگی بخصوص قهوه جوش و قهوه ساز یک کار تخصصی است و تامین شرایط زیر امری کلیدی است :

 1. استفاده از تکنسین های مجرب و دوره دیده امری حیاتی در تعمیر پلوپز است ، اما نکته کلیدی دیگر با تجربه بودن تکنسین ها می باشد ، یاراسرویس با ۵۰ سال سابقه کاری و استفاده از تکنسین های مجرب و باتجربه ، این اطمینان خاطر را به شما کاربران خواهد داد .
 2. مرکز تعمیر مجهز یاراسرویس با راه اندازی مرکز حرفه ای و تخصصی تعمیر لوازم خانگی و بخصوص تعمیر قهوه ساز امکان عیب یابی و تعمیر حرفه ای لوازم خانگی را داراست ، این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات بهره می جوید .
 3. گارانتی ۶ ماهه خدمات یاراسرویس بزرگترین تضمین برای کیفیت خدمات ارائه شده می باشد . با اطمینان نسبت به خدمات ما ۶ ماه خدمات خود را گارانتی بی چون و چرا می نماییم .
 4. سرعت و دقت در یاراسرویس اولویت دقت در انجام پروسه می باشد اما هرگز سرعت را فدای آن نکرده و نخواهیم کرد و خدمات ما در سریعترین زمان ممکن و در نهایت دقت به مخاطبان ارائه می گردد .
 5.  یاراسرویس علاوه بر تعهدات قانونی خود ، به تمامی مخاطبان نیز تعهد اخلاقی دارد و حس امانت داری در تک تک کارکنان از تحویل گیرنده درب منزل تا پرسنل و تعمیرکاران را تضمین می نماید .
call to yaraservices 2 - تعمیر قهوه جوش

ایرادات و عیوب رایج قهوه ساز و قهوه جوش های خانگی 

در اینجا در نظر چندی از رایج ترین و متداول ترین ایرادات و اشکالاتی که ممکن است برای دستگاه قهوه ساز و یا دستگاه قهوه جوش شما پیش آمده باشد یا پیش بیاید را مطرح نماییم ؛ این ایرادات از طریق بخش تعمیر قهوه ساز و تعمیر قهوه جوش یاراسرویس جمع آوری شده و بیشتر مشتریان هنگام مراجعه به دفتر ما دستگاه خود را دچار این مشکلات می دانند ؛ یارا سرویس در بخش تعمیر قهوه ساز و یا تعمیر قهوه جوش خود از پیشرفته ترین تجهیزات و ماهرترین تکنسین ها بهره می برد و در مورد تک تک مطالب درج شده در این بخش از نظر کارشناسانه آنان بهره جسته است ؛ تیم دیجیتال مارکتینگ یارا سرویس امیدوار است با مطالعه این مطالب در جهت رفع نیاز دقیق تر و سریع تر این مطالب مفید فایده قرار گیرد .

مطالب درج شده در ذیل اصلا جنبه آموزش تعمیرات ندارد و یاراسرویس پیشنهاد می نماید که تعمیر دستگاه قهوه ساز و تعمیر دستگاه قهوه جوش خود را صرفا به دست متخصصان این حوزه بسپارید و در تعمیرگاه مجهز و مجاز انجام دهید ؛ از این رو هیچ گونه مسئولیت در قبال اشتباهات احتمالی کاربران نمی پذیرد و اکیدا پیشنهاد می کند از بازکردن دستگاه جدا خودداری فرمایید و درصورت وجود مشکل هایی که در ذیل به آن ها اشاره داریم با شماره تماس ۰۲۱۲۲۷۴۲۳۴۰ تماس بگیرید و درخواست سرویس حمل و نقل بفرمایید تا دستگاه شما به مرکز آورده شود و پس از تعمیر مجددا به شما عزیزان تحویل داده شود .

نکته : هرگز حتی دست به عیب یابی دستگاه قهوه ساز و دستگاه قهوه جوش خود نزنید و این کار را به متخصص این امر بسپارید ، همین عیب یابی ممکن است دستگاه را دچار مشکلات جدی نماید و حتی ممکن است باعث آسیب دیدگی شدید برای خود شما شود .

coffee maker repair 11 - تعمیر قهوه جوش

 • قهوه جوش ، آب را گرم نمی کند 

علت اول : پریز برق ندارد

روش رفع عیب : رنج آومتر را به روی ۲۵۰ و یا ۵۰۰ ولت متناوب قرار داده و به بررسی پریز بپردازید . اگر عقربه منحرف شد و عدد ۲۲۰ ولت را نشان داد ، عیب از پریز نیست ، در غیر این صورت ، مشکل را در پریز جستجو و به رفع آن بپردازید

علت دوم : دوشاخه یا سیم رابط خراب است

روش رفع عیب : ورودی برق در داخل دستگاه را به یکدیگر متصل کنید و سپس رابط های آومتر را به دو شاخه وصل نمایید . اگر عقربه منحرف شد و صفر را نشان داد که هر دو سالمند در غیر این صورت ناچارید سیم و دو شاخه را تعویض نمایید زیرا در عموم قهوه سازها و یا قهوه جوش ها ، دو شاخه از نوع پرسی است .

علت دوم : المنت دم کننده سوخته است 

روش رفع عیب : این مورد بیشتر در قهوه جوش ها رایج است و کمتر در قهوه ساز ها می بینیم ، ترمینال های المنت را پیدا کنید سپس دستگاه را به برق متصل نمایید و با قسمت ولتاژ آومتر ، اختلاف سطح الکتریکی روی پایه ها را اندازه گیری کنید ، اگر به المنت ولتاژ می رسد اما حرارت تولید نمی کند ، سوخته است و باید تعویض شود و اگر به آن ولتاژ نمی رسد باید عیب را در قسمت های دیگر جستجو نمایید . هم چنین المنت را می توان با چراغ سری و یا آومتر نیز تست نمود برای تهیه چراغ سری بهتر است از یک لامپ و مقاومت رنگی با اهم بالا استفاده کنید .

coffee maker repair 03 - تعمیر قهوه جوش

 • قهوه آماده شده ، مزه تلخی دارد

علت اول : مقدار قهوه ریخته شده در سبد قهوه جوش زیاد است 

روش رفع عیب : در تهیه قهوه با دستگاه مورد نظر به تناسب لازم دست نیافته اند مقدار قهوه را کاهش دهید تا از تلخی آن کاسته شود

علت دوم : داخل قهوه جوش ، را رسوب گیری و تمییز نمایید 

روش رفع عیب : قطعات داخلی قهوه جوش را خارج و تفکیک نموده و آن ها را بطور کامل تمیز کنید . بالاخص رسوبات قهوه را که از دفعات کاری گذشته و در داخل قهوه جوش یا داخل قهوه ساز مانده ، به طور کامل از دستگاه خارج نمایید .

coffee maker repair 04 1 - تعمیر قهوه جوش

 • قهوه در زمان آماده شدن می جوشد 

علت : ترموستات قهوه جوش یا قهوه ساز تنظیم نیست 

روش رفع عیب : در صورت قایل تنظیم بودن ترموستات ، آن ها را به شکل دلخواه تنظیم و در غیر این صورت آن را با نوع مشابه تعویض نمایید

Boil coffee in boiling coffee - تعمیر قهوه جوش

 

 

 • آب به دمای جوش می رسد اما از لوله فوران نمی کند

Common Espresso Machine Issues and Troubleshooting Them Coffee Steam unsp - تعمیر قهوه جوش

علت اول : ترموستات تنظیم نیست 

روش رفع عیب : این عیب می تواند از عذم تنظیم ترموستات روی دهد . اگر آب داغ می شود اما به نقطه جوش نمی رسد ، قطعا مشکل از ترموستات است . گاها ترموستات به کار رفته در قهوه جوش ، قابل تنظیم نیست که در این صورت اجبارا باید آن را تعویض کنید در غیر این صورت ترموستات را تنظیم نمایید تا آب به نقطه جوش برسد و قهوه دم بکشد و آماده شود .

علت دوم : سوراخ های سوپاپ کاملا مسدود است 

روش رفع عیب : قطعات قهوه ساز و یا قهوه جوش را تفکیک نموده و پس از تمیز نمودن و رسوب گیری این قطعات و بالاخص سوپاپ ، مشکل برطرف می شود .

coffee maker repair 02 - تعمیر قهوه جوش

علت سوم : سوپاپ شکسته و یا خمیده شده است  

روش رفع عیب : اگر در بررسی قطعات داخلی قهوه ساز یا قهوه جوش متوجه خمیدگی و یا شکستگی خود سوپاپ شده اید راهی جز تعویض آن جهت رفع این عیب پیش رو ندارید . یاراسرویس در بخش تعمیر قهوه ساز و یا تعمیر قهوه جوش خود این گونه خدمات را در سریعترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب و همچنین با با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار به شما مخاطبان عزیز ارائه می نماید .

 

 • قهوه آماده می شود اما پس از عملکرد ترموستات گرم نمی نماند

علت: المنت گرم نگهدارنده قهوه جوش سوخته است   

روش رفع عیب : ترمینال های المنت را پیدا کنید سپس دستگاه را به برق متصل نمایید و با قسمت ولتاژ آومتر ، اختلاف سطح الکتریکی روی پایه ها را اندازه گیری کنید ، اگر به المنت ولتاژ می رسد اما حرارت تولید نمی کند ، سوخته است و باید تعویض شود و اگر به آن ولتاژ نمی رسد باید عیب را در قسمت های دیگر جستجو نمایید . هم چنین المنت را می توان با چراغ سری و یا آومتر نیز تست نمود برای تهیه چراغ سری بهتر است از یک لامپ و مقاومت رنگی با اهم بالا استفاده کنید .

 • قهوه آماده شده رقیق است

علت اول : در تهیه قهوه از آب گرم استفاده شده 

روش رفع عیب : فنجانک آب را همیشه با آب سرد پر کنید تا قهوه از کیفیت مطلوبی برخوردار شود

علت دوم : مقدار قهوه خشک ، کم است 

روش رفع عیب : در تهیه قهوه ، مقدار قهوه خشک را افزایش دهید تا از غلظت بیشتری برخوردار شود . البته توجه داشته باشید که اگر قهوه خشک بیش از اندازه باشد ، قهوه آماده شده ، طعم تلخی خواهد داشت .

هدیه ویژه یاراسرویس برای کاربران عزیز

 

 

تخفیف در خدمات

دریافت اطلاعات و اعطای کد تخفیف

با تکمیل فرم می توانید کد تخفیف 5% خدمات یاراسرویس را دریافت نمایید
 • شماره تماس شما به منزله کد تخفیف شماست ، لطفا از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .