تعمیر پلوپز

rice cookers yaraservices - تعمیر پلوپز

** یاراسرویس در پایان این صفحه( تعمیر پلوپز ) برای شما هدیه ای ویژه در نظر دارد **

 

تعمیر پلوپز یاراسرویس

تعمیر پلوپز یک کار تخصصی و کاملا جدی و دقیق است، پس لطفا بعد از بروز هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد پلوپز برقی بصورت ناشیانه دست به باز کردن قطعات دستگاه ننمایید ، یاراسرویس اینجاست تا به شما کاربران عزیز ابتدا آموزش نحوه استفاده صحیح را به منظور جلوگیری از تعمیر بدهد و سپس در صورت لزوم دستگاه دچار ایراد شما را در سریع ترین زمان ممکن و با بهره گیری از مجرب ترین متخصصین و به روزترین دستگاه ها تعمیر نماید .

تعمیر پلوپز یک فرایند تخصصی است پس در این صفحه بیشتر سعی خواهیم داشت به شما اطلاعاتی راجع به ایرادات احتمالی دستگاه بدهیم و  به شما توصیه نمی کنیم در خانه شخصا دست به تعمیر دستگاه بزنید ؛ حتی یاراسرویس با تجربه نیم قرنی خود، به شما کاربران عزیز اکیدا توصیه می نماید  به تکنسین های در خانه هم اجازه باز کردن دستگاه را ندهید ، این کار نیازمند ابزارآلات حرفه ای و خاص  می باشد و اصلا حرفه ای و قابل اطمینان نیست که در خانه دست به تعمیر بزنید چه شما و چه سایر تکنسین ها ، البته ممکن است تعمیر در خانه برای شما بسیار راحت تر باشد اما یاراسرویس برای سهولت شما عزیزان اقدام به راه اندازی شبکه حرفه ای حمل و نقل کرده و می توانید با تماس با شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ با پیش شماره ۰۲۱ درخواست خود را ثبت نمایید تا در سریعترین زمان ممکن همکاران ما در محل شما حاضر شوند و پلوپز را از شما دریافت کنند و سپس اقدام به تعمیر پلوپز شما نماییم

یارا سرویس مرجع تخصصی تعمیرات پلوپز 

یاراسرویس از مجرب ترین تکنسین ها و به روزترین ابزارآلات و تکنولوژی های روز جهان بهره می برد ، یاراسرویس صرفا از بهترین قطعات و لوازم یدکی برای تعمیر پلوپز استفاده مینماید . این تیم حرفه ای هم اکنون آماده خدمت رسانی به منظور تعمیر پلوپز شما عزیزان می باشد . برای ثبت درخواست در یاراسرویس می توانید با شماره تماس ۲۲۷۴۲۳۴۰ و پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرید یا از قسمت ثبت درخواست اقدام نمایید 

تعمیر پلوپز در یاراسرویس

یاراسرویس مرجع تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و متخصص در زمینه تعمیر پلوپز در انواع و اقسام آن پیشنهاد می نماید قبل اقدام به تعمیر دستگاه مطالبی که در ذیل آورده ایم را مطالعه نمایید ، تا بتوانید بهترین مرجع را برای تعمیرات پلوپز خود انتخاب نمایید .

در ضمن در پایین همین مطلب نکاتی بسیار مهم ، مفید و کاربردی در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از پلوپز آورده شده است که می توانید همینجا مطالعه نمایید ؛ اما اگر صرفا به دنبال مقالات مفید و کاربردی این چنینی هستید می توانید به بانک مقالات ما هم مراجعه نمایید ، تعمیر انواع پلوپز برقی و نگهداری آن امری کاملا دقیق و حرفه ای است که باید مطالب را با دقت مطالعه نمایید .

با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید تا با آموزش تعمیرات پلوپز ، عیب یابی ، نگهداری و نمایندگی تعمیرات برندهای مختلف یاراسرویس و همچنین سوالاتی که برای مشتریان در ارتباط با پلوپز پیش می آید آشنا شوید.

rice cookers repair - تعمیر پلوپز

روش استفاده صحیح از پلوپز

برای استفاده صحیح از پلوپز ما به ذکر ۱۲ نکته کلیدی در این مقاله می پردازیم و تیم یاراسرویس امیدوار است با به کارگیری این ۱۲ نکته طلایی استفاده صحیح از پلوپز بتوانید عمر مفید دستگاه خود را افزایش بدهید تا کمترین هزینه های نگهداری ، برق و همچنین تعمیر یا جایگزینی را بپردازید .

یاراسرویس به شما پیشنهاد می نماید این ۱۲ نکته استفاده صحیح از پلوپز را مو به مو انجام دهید ، ماحصل تجربه ۴۰ ساله تیم ما در حوزه استفاده صحیح از پلوپز این ۱۲ نکته کلیدی شده است که در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم .

 

 1. نکته اول این است که پس از به کارگیری پلوپز برقی ، حتما دو شاخه را از پریز جدا نمایید ، این نکته شاید به نظر پیش پا افتاده بیاید اما فراموشی مکرر همین نکته ممکن است آسیب های متعددی به دستگاه وارد نماید.

روش استفاده صحیح از پلوپز برقی یا خیلی دیگر از دستگاه های خانگی عمدتا پیچیده نیستند و صرفا با کمی دقت می شود بسیار راحت از بروز مشکلات بعدی جلوگیری نمایید .

rice cookers cable - تعمیر پلوپز

 1. برق دستگاه می بایست مستقیما از پریز گرفته شود . استفاده از سیم های رابط که به وسایل برقی دیگر متصل باشند ، موجب صدمه دیدن پلوپز خواهد شد .

در حالت کلی بهتر است دستگاه های این چنینی را بدون اتصال به سه راهی یا چند راهی و سیم های اتصال واسطه استفاده نمایید که با افت ولتاژ یا نوسانات احتمالی دستگاه دچار آسیب نشود .

polopaz tamir - تعمیر پلوپز

 1. سومین نکته از مجموعه نکات روش استفاده صحیح از پلوپز برقی به ذکر این مورد اشاره دارد که وجود هرگونه شی خارجی ولو بسیار کوچک بر روی سطح گرمکن باعث کم شدن تماس ظرف داخلی با گرمکن شده و عمل پخت را دچار اختلال می کند .
 2. حتما توجه داشته باشید به منظور جلوگیری از آتش سوزی احتمالی ، پلوپز را بر روی قالی ، کفپوش ، موکت و یا سایر وسایل قابل اشتعال قرار ندهید . توصیه می شود برای استفاده از آن ، محل خاص و مطمئن در نظر گرفته شود مثلا روی سنگ اپن آشپزخانه جای مناسبی برای این کار است .
 3. همیشه به یاد داشته باشید یکی از مهمترین نکات هنگام کار کردن با لوازم خانگی بخصوص پلوپز برقی این نکته می باشد که سیم اتصال را با در دست گرفتن دو شاخه ، از بدنه اصلی و پریز برق جدا نمایید . برای جدا کردن سیم اتصال از بدنه اصلی و پریز برق از کشیدن سیم اجتناب نمایید .
 4. وجود پارگی و لهیدگی در سیم اتصال بسیار خطرناک است ، در صورت مشاهده هرگونه آسیب در سیم رابط بلافاصله آن را تعویض نمایید ؛ یاراسرویس در بخش تعمیر پلوپز خود این امکان را برای شما کاربران محترم فراهم آورده است تا بتوانید در صورت بروز این چنین مشکلاتی مراجعه نمایید و در اسرع وقت اقدام به تعمیر آن بنمایید .
 5. در صورت سقوط و یا وجود هرگونه نقص در کار پلوپز ، از روشن نمودن آن قبل از بازدید و بررسی عیب ، جدا خودداری نمایید ؛ این کار ممکن است به قطعات اصلی خسارت های جدی ای وارد نماید .
 6. نکته هشتم مقاله روش استفاده صحیح از پلوپز به ذکر این مورد اشاره دارد که به منظور جلوگیری از به هم خوردن تنظیمات پلوپز و جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی قبل از استفاده پس از مدتی طولانی نسبت به سرویس پلوپز اقدام فرمایید .
 7. قطع و وصل متوالی چراغ راهنمای پخت در حالت آرام پز ( دستگاه پلوپز – آرام پز ) وضعیت پخت را نشان می دهد و در صورت روشن یا خاموش بودن دائم لامپ ، دستگاه معیوب است و می بایست نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید .

یاراسرویس در بخش تعمیر پلوپز خود این امکان را برای شما کاربران محترم فراهم آورده است تا بتوانید در صورت بروز این چنین مشکلاتی مراجعه نمایید و در اسرع وقت اقدام به تعمیر آن بنمایید .

 1. در نظر داشته باشید هرگز ظرف داخلی با روکش نچسب و ظرف داخلی فاقد روکش نچسب را بر روی اجاق گاز یا داخل فر قرار ندهید زیرا باعث تغییر شکل این قطعات می شود و در نتیجه آن عدم کارایی مطلوب پلوپز خواهد شد .
 2. جهت استفاده از آرام پز ( در پلوپزهایی که مجهز به این حالت پخت هستند ) ، حتما از ظرف داخلی آرام پز که فاقد روکش نچسب می باشد ، استفاده نمایید .
 3. دستگاه پلوپز برقی صرفا برای پخت برنج طراحی شده است . از پختن سایر غذاها به وسیله پلوپز خودداری نمایید مگر درصورتی که در دفترچه راهنمای دستگاه ، کاربرد آن در مورد سایر خوراک ها نیز بلامانع ذکر شده باشد .

 

یارا سرویس مرجع تعمیرات لوازم خانگی این ۱۲ نکته را برای استفاده صحیح از قهوه ساز و قهوه جوش خانگی به شما عزیزان توصیه می نماید و امیدوار است که هرچه کمتر دچار مشکل در این باب شوید اما اگر برای دستگاه شما مشکلی پیش آمد یارا سرویس در کنار شماست تا با خدماتی بی نظیر در جهت رفع این مشکلات احتمالی بربیاید ، تمامی خدمات یاراسرویس بدون هیچ پیش شرطی دارای ضمانت ۳ ماهه می باشد ، یاراسرویس بیش از ۳۰ سال است که در خدمات تعمیر لوازم خانگی پیشگام می باشد و هر روز بیش از روز قبل در جهت بهبود خدمات خود کوشا است .

شما می توانید از خدمات یارا سرویس با شماره گیری ۰۲۱۲۲۷۴۲۳۴۰ بهره مند شوید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با همین شماره تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند .

تعمیر پلوپز یارا سرویس 

کاربران محترم در صورت نیاز به خدمات یاراسرویس به ویژه تعمیر پلوپز ، می توانید با شماره تماس ۲۲۷۴۲۳۴۰ با پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرد تا در اسرع وقت همکاران ما در بخش شبکه حمل و نقل دستگاه را از شما تحویل بگیرند و پس از تعمیر تخصصی پلوپز دستگاه را به شما تحویل دهند 

برندهایی که یاراسرویس تعمیر پلوپز آن ها را می پذیرد

چرا و چگونه با یاراسرویس همراه باشیم ؟

چگونه از خدمات یاراسرویس بهره مند شوید ؟!

استفاده از خدمات یاراسرویس بخصوص تعمیر پلوپز به دو صورت کلی است :

 1. در حالت اول شما مخاطبان عزیز می توانید با مراجعه حضوری به مرکز تعمیر اقدام به تحویل دستگاه و دریافت رسید تحویل نمایید ، در فردا آن روز شرکت دستگاه را بررسی نموده و زمان تحویل به همراه هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام میدارد در صورت پذیرش طی زمان اعلام شده ، دستگاه تعمیر می شود و شما می توانید به مرکز بازگردید و پلوپز خود را تحویل بگیرید .
 2. در حالت دوم  شما مخاطبان عزیز می توانید با شماره گیری شماره ۲۲۷۴۲۳۴۰ همراه با پیش شماره ۰۲۱ تماس گرفته و درخواست سرویس تحویل دستگاه بدهید ، طی مدت زمان نهایتا ۲۴ ساعت سرویس یاراسرویس به محل شما اعزام می گردد و پس از تحویل رسید به شما دستگاه را به مرکز تعمیر می آورد ، در فردا آن روز دستگاه عیب یابی می شود ، هزینه تعمیر پلوپز و مدت زمان تعمیر پلوپز خدمت شما اعلام می گردد ، پس از تایید مشتری مراحل تعمیر آغاز شده و پس از پایان ، دستگاه از طریق سرویس ویژه یاراسرویس برای شما ارسال می گردد .

چرا از خدمات یاراسرویس بهره مند شوید ؟!

تعمیر لوازم خانگی بخصوص پلوپز یک کار تخصصی است و تامین شرایط زیر امری کلیدی است :

 1. استفاده از تکنسین های مجرب و دوره دیده امری حیاتی در تعمیر پلوپز است ، اما نکته کلیدی دیگر با تجربه بودن تکنسین ها می باشد ، یاراسرویس با ۵۰ سال سابقه کاری و استفاده از تکنسین های مجرب و باتجربه ، این اطمینان خاطر را به شما کاربران خواهد داد .
 2. مرکز تعمیر مجهز یاراسرویس با راه اندازی مرکز حرفه ای و تخصصی تعمیر لوازم خانگی و بخصوص تعمیر پلوپز امکان عیب یابی و تعمیر حرفه ای لوازم خانگی را داراست ، این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات بهره می جوید .
 3. گارانتی ۶ ماهه خدمات یاراسرویس بزرگترین تضمین برای کیفیت خدمات ارائه شده می باشد . با اطمینان نسبت به خدمات ما ۶ ماه خدمات خود را گارانتی بی چون و چرا می نماییم .
 4. سرعت و دقت در یاراسرویس اولویت دقت در انجام پروسه می باشد اما هرگز سرعت را فدای آن نکرده و نخواهیم کرد و خدمات ما در سریعترین زمان ممکن و در نهایت دقت به مخاطبان ارائه می گردد .
 5.  یاراسرویس علاوه بر تعهدات قانونی خود ، به تمامی مخاطبان نیز تعهد اخلاقی دارد و حس امانت داری در تک تک کارکنان از تحویل گیرنده درب منزل تا پرسنل و تعمیرکاران را تضمین می نماید .
call to yaraservices 2 - تعمیر پلوپز

ایرادات و عیوب رایج پلوپز 

در اینجا در نظر چندی از رایج ترین و متداول ترین ایرادات و اشکالاتی که ممکن است برای دستگاه پلوپز شما پیش آمده باشد یا پیش بیاید را مطرح نماییم ؛ این ایرادات از طریق بخش تعمیر پلوپز یاراسرویس جمع آوری شده و بیشتر مشتریان هنگام مراجعه به دفتر ما دستگاه خود را دچار این مشکلات می دانند ؛ یارا سرویس در بخش تعمیر پلوپز خود از پیشرفته ترین تجهیزات و ماهرترین تکنسین ها بهره می برد و در مورد تک تک مطالب درج شده در این بخش از نظر کارشناسانه آنان بهره جسته است ؛ تیم دیجیتال مارکتینگ یارا سرویس امیدوار است با مطالعه این مطالب در جهت رفع نیاز دقیق تر و سریع تر این مطالب مفید فایده قرار گیرد .

مطالب درج شده در ذیل اصلا جنبه آموزش تعمیرات ندارد و یاراسرویس پیشنهاد می نماید که تعمیر دستگاه پلوپز خود را صرفا به دست متخصصان این حوزه بسپارید و در تعمیرگاه مجهز و مجاز انجام دهید ؛ از این رو هیچ گونه مسئولیت در قبال اشتباهات احتمالی کاربران نمی پذیرد و اکیدا پیشنهاد می کند از بازکردن دستگاه جدا خودداری فرمایید و درصورت وجود مشکل هایی که در ذیل به آن ها اشاره داریم با شماره تماس ۰۲۱۲۲۷۴۲۳۴۰ تماس بگیرید و درخواست سرویس حمل و نقل بفرمایید تا دستگاه شما به مرکز آورده شود و پس از تعمیر مجددا به شما عزیزان تحویل داده شود .

نکته : هرگز حتی دست به عیب یابی دستگاه پلوپز خود نزنید و این کار را به متخصص این امر بسپارید ، همین عیب یابی ممکن است دستگاه را دچار مشکلات جدی نماید و حتی ممکن است باعث آسیب دیدگی شدید برای خود شما شود .

rice cookers repair 2 - تعمیر پلوپز

 

 • پلوپز روشن نمی شود

علت اول : پریز برق ندارد

روش رفع عیب : بهترین روش برای پی بردن به وجود برق در پریز استفاده از ولتمتر و یا قسمت ولتاژ آومتر اس ؛ زیرا فازمتر ، تنها وجود فاز را در پریز مشخص می کند و در موارد متعددی دیده شده که مشکل پریز به سبب قطع نول بوده است . به هر حال اگر در پریز ولتاژ وجود ندارد ، آن را باز کنید و به رفع مشکل بپردازید . بهتر است تعمیر پریز را به تکنسین های برق کار بسپارید و از خطرات احتمالی جلوگیری نمایید ، اما اگر خود تصمیم به تعمیر دارید الزما برق منزل و مکان مورد نظر را قطع نمایید .

علت دوم : سیم رابط و یا دوشاخه معیوب شده اند

روش رفع عیب : دوشاخه را از برق جدا نموده ، و سیم های ورودی به پلوپز را برای چند لحظه به یکدیگر متصل نمایید . در صورت سالم بودن آن ها ، باید به هنگام تماس رابط های اهم متر با دوشاخه عقربه منحرف شود . در غیر این صورت یا دوشاخه خراب است و یا سیم رابط در نقطه ای قطع شده است . اگر دو شاخه قابل تفکبک است ، آن را باز کنید در غیر اینصورت دو شاخه و سیم را تعویض نمایید .

علت دوم : کلید خراب است

روش رفع عیب : پلوپزها دارای انواع مختلفی کلید هستند اما به هر شکل شما می توانید با مولتی متر به سادگی آن ها را تست نمایید و از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل نمایید .

علت سوم  : فاز یا نول اصلی در داخل مدار پلوپز ، قطع شده است 

روش رفع عیب : از آنجا که دستگاه پلوپز به طور کامل خاموش است ، نمی توان عیب را مربوط به قسمت خاصی دانست . در واقع عیب از یک مشکل اصلی مانند قطع فاز یا نول مدار در داخل دستگاه است . ابتدا پلوپز را از برق جدا کنید و با باز کردن درپوش تحتانی پلوپز ، سیم بندی را مورد بررسی قرار دهید و به محض مشاهده سیم قطع شده ، محل عیب را ترمیم نمایید تا دستگاه همانند سابق به کار خود ادامه دهد .

 • با حرکت ولوم به منظور روشن کردن پلوپز ، فیوز منزل عمل کرده و برق قطع می شود

علت اول : اتصال بدنه بسیار قوی 

روش رفع عیب : اگر برق منزل شما مجهز به سیستم ارت است و خود دستگاه نیز دارای سیستم ارث و دوشاخه مخصوص می باشد ، به محض اتصال بدنه قوی ، فیوز منزل قطع می شود . از این رو لازم است دستگاه از برق جدا ساخته و پس از باز کردن درپوش زیرین پلوپز به رفع عیب بپردازید .

علت دوم : اتصال کوتاه در مجموعه سیم بندی پلوپز ایجاد شده 

روش رفع عیب : درپوش تحتانی دستگاه را باز کنید و به بررسی محل اتصال کوتاه بپردازید ؛ در صورت عدم مرغوبیت وارنیش ها ، پس از مدتی ، عایق سیم ها می سوزد و در برخورد فاز و نول با یکدیگر ، فیوز منزل مدار را قطع می کند .

سیم های سوخته و وارنیش ها را تعویض و در مرغوبیت وارنیش جدید نهایت دقت را به کار ببرید زیرا دوام عایق های نسوز محافظ سیم ( وارنیش ) در درستی عملکرد دستگاه و پیشگیری از اتصال بدنه و اتصال کوتاه فوق العاده موثر است .

 • بدنه دستگاه دارای برق بوده و استفاده از آن غیرممکن است 

علت  : یکی از قطعات و یا قسمتی از سیم بندی دستگاه دچار اتصال بدنه شده است 

روش رفع عیب : اگر برق منزل شما مجهز به سیستم ارت است و خود دستگاه نیز دارای سیستم ارث و دوشاخه مخصوص می باشد ، به محض اتصال بدنه قوی ، فیوز منزل قطع می شود . از این رو لازم است دستگاه از برق جدا ساخته و پس از باز کردن درپوش زیرین پلوپز به رفع عیب بپردازید .

 • برنج در پلوپز می سوزد 

علت و روش رفع عیب : در مواردی مشابه این ایراد و عیب نیاز است که ایتدا از مدار الکتریکی پلوپز طرحی در اختیار داشت و سپس اظهار نظر نمود . به فرض اگر مدار دارای جوش خوردگی کنتاکت های ترموستات و یا تایمر سبب بروز این عیب خواهد شد ( این ایراد صرفا باید به دست متخصصین تعمیر پلوپز رفع عیب شود ، یاراسرویس دارای بخش تخصصی تعمیر پلوپز است که شما می توانید با شماره گیری ۲۲۷۴۲۳۴۰ درخواست سرویس حمل و نقل دستگاه معیوب بدهید و پس از تعمیر دستگاه را در محل خود تحویل بگیرید )

 • برنج به طور کامل می پزد اما به دیگ می چسبد 

علت  : مواد نچسب دیگ از بین رفته است 

روش رفع عیب : در قسمت تمیز کردن پلوپز ، اشاره شد که نباید جهت شستشوی دیگ داخلی از اشیاء سخت و زبر استفاده شود زیرا روکش نچسب دیگ به راحتی از ورق کرم ( بدنه دیگ ) جدا میشود

بنابر این در صورت عدم رعایت موارد فوق ، این مواد به تدریج از بین خواهد رفت و برنج هنگام پخت به دیگ می چسبد . در این صورت کار استاندارد تعویض دیگ پلوپز می باشد که شما می توانید از طریق فروشگاه یاراسرویس این دیگ ها را بسته به مدل دستگاه پلوپز خود خرید نمایید .

 • عمل پخت برنج به خوبی انجام می شود ، اما لامپ خاموش است 

علت اول : به لامپ برق نمی رسد 

روش رفع عیب : درپوش زیرین دستگاه را باز کنید و در صورت مشاهده جدا شدن سیم های لامپ از محل اتصالات مخصوص خود ، سیم ها را در فیش های مربوطه مستقر نمایید تا عیب برطرف شده و لامپ روش شود .

علت دوم : لامپ سوخته است 

روش رفع عیب : اگر اتصالات لامپ در محل های مربوطه به خود قرار دارد ، آنها را آزاد کنید و توسط دو سیم ، به لامپ ولتاژ ۲۲۰ ولت دهید ؛ در صورت روشن نشدن لامپ آن را تعویض کنید .

 • با حرکت ولوم لامپ پلوپز روشن می شود اما برنج نمی پزد 

علت اول : به المنت برق نمی رسد 

روش رفع عیب : درپوش تحتانی را باز کنید و در صورت مشاهده قطع شدگی یکی از سیم های المنت ، آن را مجددا به محل خود بازگردانید تا عیب دستگاه برطرف شود .

علت دوم : المنت سوخته است 

روش رفع عیب : درصورت استقرار سیم های دستگاه در محل خود ، این احتمال می رود که المنت سوخته باشد از این رو می توانید المن را توسط لامپ سری ، اهم متر و یا اتصال موقت به برق مورد تست قرار دهید . المنت سوخته را با مشابه خودش تعویض نمایید .

هدیه ویژه یاراسرویس برای کاربران عزیز

 

 

تخفیف در خدمات

دریافت اطلاعات و اعطای کد تخفیف

با تکمیل فرم می توانید کد تخفیف 5% خدمات یاراسرویس را دریافت نمایید
 • شماره تماس شما به منزله کد تخفیف شماست ، لطفا از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

0 تومان

پشتیبانی ما در کنارشماست ! از ما بپرسید
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم